Dostawa rikszą

Nasze zaangażowanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od momentu wyboru artykułów, aż po dostawę

Ludzie są w centrum naszej działalności. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali wszelkie wsparcie jakiego potrzebują, aby zapewnić im fachowe doradztwo, pomoc i rozwiązania.  

Dzięki 8000 doradców biznesowych, pracowników obsługi klienta, operatorom logistycznym i zespołom dostawczym w 25 krajach, Lyreco stawia na bliskość człowieka, zaangażowanie i fachową wiedzę jako podstawę zadowolenia klienta.

Ta bliskość geograficzna jest również gwarancją zaspokojenia specyficznych potrzeb każdego rynku. W myśl zasady "globalny gracz, lokalny ekspert rynkowy".

mężczyźni uścisk dłoni

Nasi specjaliści ds. obsługi klienta są do Twojej dyspozycji

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie i usługi dostosowane do Twoich potrzeb, stworzyliśmy bardzo elastyczną organizację, która łatwo dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Począwszy od dedykowanego Account Managera, zespołu wsparcia e-commerce, przedstawiciela obsługi klienta, aż po lokalnych kurierów, otrzymasz cały zespół zaangażowany w dostarczanie najlepszych usług i oszczędności.

Niezależnie od wielkości Twojej organizacji, jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy Ci najwyższy standard zarządzania zakupami, abyś mógł realizować swoje cele w sposób wydajny i efektywny kosztowo.

 

mężczyzna ze słuchawkami

Wewnętrzna obsługa klientów

Wiemy, że wolisz rozmawiać z kimś, kto Cię rozumie.

Dlatego wszystkie nasze centra obsługi klienta, niezależnie od tego, gdzie działamy w Europie i Azji, znajdują się w naszych lokalnych siedzibach. 

kurier Lyreco

Własne zespoły logistyczne i dostawcze

Wiemy też, że zawsze dobrze jest widzieć znajomą twarz u swoich drzwi.

Dlatego w większości krajów, w których działamy, zatrudniamy własnych lokalnych kurierów, którzy pracują na własnych, indywidualnych trasach, dzięki czemu Twoja paczka zostanie doręczona przez tego samego kierowcę. Nasi pracownicy działu logistyki i doręczeń nigdy nie zawodzą.

dwoje ludzi w kaskach

Eksperci i specjaliści

Bezpieczeństwo i higiena pracy, higiena i sprzątanie, zarządzanie kawiarnią, ergonomia i aranżacja przestrzeni biurowej, zrównoważony rozwój... niektóre obszary środowiska pracy wymagają specjalistycznej wiedzy. 

Zespoły ekspertów Lyreco są do Twojej dyspozycji , służąc radą i oferując rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb: 

  • Środki ochrony osobistej
  • Higiena i sprzątanie
  • Ergonomia, umeblowanie, aranżacja przestrzeni biurowej
  • Rozwiązania kawowe, we współpracy z największymi markami kawy premium, takimi jak Nespresso Professional