Aby sme znížili náš vplyv na planétu, zaväzujeme sa:

  • k používaniu a predaju trvalo udržateľných produktov a služieb a prijatiu obehového hospodárstva (circular economy)
  • byť uhlíkovo neutrálny pri používaní firemných vozidiel a na služobných cestách v súlade s ekológiou, znižovaním a/alebo kompenzáciou našich emisií
  • byť uhlíkovo neutrálny v priestoroch našej spoločnosti
zero emsission

Znižovanie CO2

Doručovanie s nízkymi emisiami
 
Keďže dodávanie tovaru je hlavným obchodným modelom spoločnosti Lyreco, neustále inovujeme a znižujeme emisie CO2. Optimalizujeme trasy a využívame vozidlá s nízkymi emisiami. V nasej novej stratégii trvalej udržateľnosti sa zameriavame na zníženie vplyvu našich firemných vozidiel a služobných ciest na znečistenie planéty. CO2 ktoré nedokážeme znížiť do roku 2026 adekvátne kompenzujeme.

Zodpovedné produkty a služby

Discover Sustainable by Lyreco!

Trvalá udržateľnosť Lyreco

V Lyreco veríme, že pracoviská zajtrajška sa budujú už dnes. Trvalo udržateľným spôsobom. Pôsobíme v oblasti, ktorá sa neustále mení a našim zákazníkom sa snažíme poskytovať zodpovedný, inovatívny a ekologicky navrhnutý výber, ktorý spĺňa ich meniace sa potreby.
Lyreco sustainable selection!

Výber Lyreco - Trvalá udržateľnosť

Zaväzujeme sa používať a predávať trvalo udržateľné produkty a služby. V skutočnosti chceme prejsť z lineárneho modelu (vezmite – vyrobte – zlikvidujte) na obehové hospodárstvo tým, že ponúkneme trvalo udržateľné alternatívy pre všetky produkty, ktoré predávame, zlepšíme recyklovateľnosť produktov aj obalov a ponúkneme riešenie recyklácie odpadu. Naším cieľom je dosiahnuť 90 % nášho predaja prostredníctvom travlo udržateľných produktov.

Cirkulárna ekonomika

Našich 5 záväzkov voči cirkulárnej ekonomike na pracoviskách

Zistite viac o našej stratégii cirkulárnej ekonomiky

Pokračovať v čítaní