Office buildings

Blízkosť a dostupnosť

Od výberu pracovných potrieb až po ich doručenie

Ľudia sú srdcom nášho podnikania. Zaisťujeme, aby našim zákazníkom bola poskytnutá všetka potrebná podpora, odborné poradenstvo, pomoc či riešenia.

Spoločnosť Lyreco stavia  ľudskú blízkosť, angažovanosť a odbornosť do centra zákazníckej spokojnosti s 8 000 obchodnými poradcami, pracovníkmi zákazníckeho servisu, logistickými operátormi a dodávateľskými tímami
v 25 krajinách.

Táto geografická blízkosť je tiež zárukou plnenia špecifických potrieb každého trhu: globálny hráč, odborník na lokálny trh.

two men shake hand

Naši obchodní poradcovia sú tu, aby vám pomohli

S cieľom poskytnúť vám čo najlepšiu individualizovanú podporu a služby sme vyvinuli vysoko responzívnu organizáciu, ktorá sa ľahko prispôsobuje potrebám každého jedného zákazníka.

K dispozícii dostanete kompletný tím, odhodlaný poskytovať tie najlepšie možné služby a úsporu - vášho osobného obchodného poradcu, podporný tím pre e-riešenia, pracovníkov zákazníckeho servisu a miestny doručovateľský tím.

Bez ohľadu na veľkosť vašej organizácie sme hrdí na to, že vám poskytujeme najvyšší štandard starostlivosti o zákazníka. Pomáhame vám napĺňať vaše ciele účinne a s ohľadom na efektívnosť nákladov.

a man with a headset

Interná starostlivosť o zákazníka

Vieme, že radšej hovoríte s niekým, kto vám rozumie.

Preto sú všetky naše centrá starostlivosti o zákazníka, či už pôsobíme v Európe alebo v Ázii, umiestnené práve v našej lokálnej centrále.

Road

Interné logistické a doručovateľské tímy

A v neposlednom rade. Vieme, že je skvelé vidieť pri vašich dverách vždy známu tvár.

Preto vo väčšine krajín, v ktorých pôsobíme, zamestnávame vlastných vodičov dodávok, ktorí pracujú na svojich individuálnych trasách. Týmto spôsobom vašu zásielku dostanete vždy od toho istého vodiča.
O bezproblémové doručenie sa starajú naši logistickí zamestnanci
a doručovatelia.

 

two people in ppe

Odborníci a špecialisti

Zdravie a bezpečnosť, Hygiena a čistenie, Manažment oddychových miestností, Ergonómia a usporiadanie kancelárskych priestorov, Udržateľnosť ... niektoré oblasti pracovného prostredia si vyžadujú dôkladné odborné znalosti. 

Lyreco tímy expertov sú k dispozícii našim zákazníkom s cieľom poskytovať rady a riešenia šité na mieru v týchto oblastiach:

  • Osobné ochranné pomôcky
  • Hygiena a čistenie
  • Ergonómia, nábytok, usporiadanie kancelárskych priestorov
  • Občerstvenie a káva v exkluzívnom partnerstve so známymi prémiovými značkami ako Nespresso Business Solutions