SPECIALISATION & EXPERTISE

ODBORNOSŤ A ŠPECIALIZÁCIA

Zdravie a bezpečnosť, hygiena a pohodlie

Niektoré oblasti pracovného prostredia si vyžadujú osobitné odborné poradenstvo. Môžu byť regulované komplexnými nariadeniami. Medzi takéto oblasti patrí napríklad bezpečnosť a ochrana zdravia zamestnancov pri práci.

S cieľom poskytnúť našim zákazníkom konkrétne rady, Lyreco špecializované tímy poskytujú podporu našim zákazníkom v 3 špecifických  oblastiach pracovného prostredia: Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, Hygiena a čistenie, Pracovné prestávky.

OOPP a priemyselné riešenia 

Okrem rozšíreného sortimentu OOPP poskytuje Lyreco svojim európskym zákazníkom aj odborné znalosti v oblasti bezpečnosti. Tieto znalosti sú posilnené nedávnou akvizíciou renomovaného odborníka v oblasti bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci: Intersafe, popredného dodávateľa osobných ochranných prostriedkov vo Francúzsku a v Beneluxe.

 

Objavte našu škálu OOPP produktov na našom e-shope

 

hygiene

Špecialista na hygienu pracoviska

Odbornú podporu poskytujeme našim zákazníkom aj pri  výbere hygienických výrobkov. Lyreco experti pre oblasť hygieny sú pripravení podať pomocnú ruku aj v témach environmentálnych a inovatívnych hygienických produktov.

Spoločnosť Lyreco vyvinula komplexnú radu základných hygienických
a čistiacich prostriedkov, s cieľom vždy prinášať našim zákazníkom kvalitu za rozumnú cenu. Čistiace prostriedky Lyreco a utierky z mikrovlákien sú nositeľmi certifikátu EU Ecolabel
ktorý garantuje ekologickosť a účinnosť výrobkov.

nespresso business Lyreco

Riešenia Lyreco Coffee: Exkluzívne partnerstvo so spoločnosťou Nespresso Business

Lyreco je výhradným distribučným partnerom kávy Nespresso na 6 trhoch
v Európe: Švajčiarsko, Poľsko, Maďarsko, Anglicko (okrem Londýna), Škótsko, Severné Írsko.

LYRECO COFFEE SOLUTIONS LOGO JPG

Tím odborníkov na kávu a kávovary NESPRESSO poskytuje na každom
z týchto trhov najvyššiu úroveň služieb v súlade s misiou NESPRESSO BUSINESS SOLUTIONS. Zaručuje kvalitný výber kávy ako i najlepšiu starostlivosť o zákazníkov.

Objavte náš sortiment kávy na našom e-shope

Nábytok a riešenia na mieru

V rámci sveta nábytku vám Lyreco pomôže zariadiť vaše priestory kvalitnými produktami.

Či už potrebujete návrh priestoru, konzultáciu s dizajnérom, alebo pomoc s výberom katalógových produktov, spoľahnite sa na nás. Od 3D návrhu priestorov až po dodanie a montáž na mieste.