Torna indietro
Opportunità di lavoro

Content & Social Media Manager

At Lyreco, we believe in working together for tomorrow, which means constantly looking to innovate and evolve so that our employees, customers and business continue to grow and develop. We believe in a culture that values our employees and inspires them to be the best they can be and our core values of passion, excellence, respect and agility play a key part in this. Through a perfect blend of people, technology and our corporate social responsibility strategy, our future looks bright.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie, koordynacja i realizacja strategii dotyczącej contentu produktowego;
  • monitoring contentu produktowego w zakresie kompletności i jakości;
  • współpraca z zespołem customer i digital marketingowym w zakresie spójności contentu i jego dostosowania do planu marketingowego oraz produktowego
  • optymalizacja contentu zgodnie ze standardami i potrzebami polityki SEO;
  • ścisła współpraca z zespołem produktowym oraz z główną siedzibą spółki w zakresie koordynowania prac związanych z grupową strategią zarządzania danymi podstawowymi, contentem produktowym oraz contentem marketingowym;
  • koordynacja współpracy z producentami/dostawcami/partnerami biznesowymi spółki w celu wyjaśniania oczekiwań i sposobu zapewnienia możliwie najlepszego contentu produktowego oraz danych podstawowych dla prezentowanych produktów i usług;
  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi vendorami w celu przygotowania potrzebnych materiałów contentowych.
  • przygotowanie, koordynacja i realizacja strategii dotyczącej contentu marketingowego;
  • opiniowanie mediaplanów i rekomendowanie najlepszych rozwiązań;
  • monitorowanie rynku w celu ciągłego ulepszania i optymalizacji contentu marketingowego;
  • analiza i raportowanie
  • przygotowanie, koordynacja i realizacja strategii dotyczącej contentu i aktywności Spółki w obszarze social mediów (aktualne i nowe kanały);
  • sprawdzanie spójności contentu socialmediowego z ogólną strategią komunikacyjną spółki i planem marketingowym
  • monitorowanie rynku w celu ciągłego ulepszania i optymalizacji contentu socialmediowego;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku managera (minimum 2 lata)  i dane podstawowe poparte osiągnięciami;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień content marketingowych i socialmediowych w zakresie tworzenia treści oraz zarządzania nimi;
  • Dobra  znajomość SEO i narzędzi SEO;
  • Doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania danymi podstawowymi/ produktowymi;
  • Dobra znajomość analityki internetowej;
  • Dobra znajomość systemu do zarządzania treścią (CMS);
  • Umiejętność pracy projektowej i pod presją czasu w wielozadaniowym środowisku
  • Umiejętności wyciągania wniosków z danych;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Zorientowanie na realizacje celu, samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe

​Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia kompetencyjne i wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Parking dla Pracowników