Header about

A Great Working Day. Delivered.

Jsme Lyreco

Lyreco je evropským lídrem a třetím největším světovým distributorem produktů a služeb určených pro pracoviště. 

Společnost Lyreco, s historií od roku 1926, se neustále přizpůsobuje vývoji pracovních prostorů. Díky zkušenostem zákazníků, silným partnerstvím s renomovanými dodavateli a efektivní logistice reaguje na nejnovější výzvy trhu. 

Lyreco přímo působí v 25 zemích Evropy a Asie a prostřednictvím sítě distribučních partnerů pokrývá 17 dalších trhů na 4 kontinentech. 

Climber on top mountain

Být průkopníky v udržitelném poskytování všeho, co každé pracoviště potřebuje, aby se jeho lidé mohli soustředit na to, na čem nejvíce záleží.

Mise sdílená 10 000 zaměstnanci společnosti Lyreco 

Co potřebuje každé pracoviště

Jako správný specialista na pracovní prostředí, společnost Lyreco neustále rozšiřuje svou nabídku tak, aby pokryla všechny potřeby pracovišť: kancelářské potřeby, nábytek, IT vybavení, personalizovaná řešení, prostředky osobní ochrany, hygienu, kávu a občerstvení.

Navštivte náš eshop

V kanceláři

office

Na domácím pracovišti

at home

V průmyslovém prostředí

industrial

Aby se lidé mohli soustředit na to, na čem záleží nejvíce 

 

borealis

Svět Lyreco

42 countries

42

zemí

S 15 lokálními dceřinými společnostmi a s centrem odborných znalostí v oblasti bezpečnosti, Lyreco přímo působí ve 25 zemích Evropy a Asie. Naše síť strategických distribučních partnerů pokrývá dalších 17 trhů po celém světě. 

10000 employees

10 000

zaměstnanců

Zaměstnanci společnosti Lyreco jsou základem dokonalosti, kterou našim zákazníkům denně nabízíme. 

PPE

Korporátní brožura

V naší Lyreco brožuře najdete všechny potřebné informace na jednom místě.

Podporujeme udržitelná pracoviště

Cílem našich zákazníků je poskytovat svým zaměstnancům pracovní prostředí, které přináší hmatatelný přínos pro lidi a životní prostředí.

Poskytování dokonalosti spočívá v zajištění toho, aby všechny kroky, které děláme s cílem uspokojit naše zákazníky, byly dosaženy co nejudržitelnějším způsobem.

Jako člen UN Global Compact - globální dohody OSN od roku 2004, skupina Lyreco vydává svou výroční zprávu o společenské odpovědnosti.

 

Náš závazek k cirkulární ekonomice

Dramatické dopady klimatických změn nám více než kdykoliv předtím připomínají naši povinnost respektovat životní prostředí. Ve společnosti Lyreco jsme přesvědčeni, že cirkulární ekonomika je nejlepším modelem pro řešení nouzových klimatických situací a zároveň k dosažení zodpovědného růstu. Proto se oficiálně zavazujeme, že do roku 2025 vyvineme pro naše zákazníky a zaměstnance plně "cirkulární" produkty a řešení pro pracoviště.

LFE CAMBODIA

Lyreco For Education

10 000 zaměstnanců společnosti Lyreco se zavázalo pomoci získávat finanční prostředky pro podporu vzdělávání dětí.

Součástí firemní kultury společnosti Lyreco je i závazek všech našich zaměstnanců věnovat čas charitativní činnosti.

V rámci programu Lyreco For Education zaměstnanci společnosti Lyreco podnikají aktivity, zaměřené na získávání finančních prostředků, aby dětem žijícím ve špatných podmínkách umožnili lepší přístup ke vzdělání.

Pokračovat ve čtení

e shop

Lyreco E-SHOP

Jedno řešení, jeden kontakt, jeden online obchod pro všechny Vaše potřeby na pracovišti!

Z našeho časopisu
A Great Working Day