Office buildings

BLÍZKOST A DOSTUPNOST

Od výběru pracovních potřeb až po jejich doručení

Lidé jsou srdcem našeho podnikání. Zajišťujeme, aby našim zákazníkům byla poskytnuta veškerá potřebná podpora, odborné poradenství, pomoc či řešení.

Společnost Lyreco staví lidskou blízkost, angažovanost a odbornost do centra zákaznické spokojenosti s 8 000 obchodními poradci, pracovníky zákaznického servisu, logistickými operátory a dodavatelskými týmy v 25 zemích.

Tato geografická blízkost je také zárukou plnění specifických potřeb každého trhu: globální hráč, odborník na lokální trh.

two men shake hand

Naši obchodní poradci jsou tu, aby Vám pomohli

S cílem poskytnout Vám co nejlepší individualizovanou podporu a služby jsme vyvinuli vysoce responzivní organizaci, která se snadno přizpůsobuje potřebám každého zákazníka.

K dispozici dostanete kompletní tým, odhodlaný poskytovat ty nejlepší možné služby a úsporu - Vašeho osobního obchodního poradce, podpůrný tým pro e-řešení, pracovníky zákaznického servisu a místní doručovatelský tým.

Bez ohledu na velikost Vaší organizace jsme hrdí na to, že Vám poskytujeme nejvyšší standard péče o zákazníka. Pomáháme Vám plnit Vaše cíle účinně a s ohledem na efektivitu nákladů.

a man with a headset

Interní péče o zákazníka

Víme, že raději mluvíte s někým, kdo Vám rozumí.

Proto jsou všechny naše centra péče o zákazníky, ať už působíme v Evropě nebo v Asii, umístěna právě na naší lokální centrále.

Road

Interní logistické a doručovatelské týmy

A v neposlední řadě víme, že je skvělé vidět u Vašich dveří vždy známou tvář.

Proto ve většině zemí, ve kterých působíme, zaměstnáváme vlastní řidiče dodávek, kteří pracují na svých individuálních trasách. Tímto způsobem Vaši zásilku dostanete vždy od stejného řidiče. O bezproblémové doručení se starají naši logističtí zaměstnanci a doručovatelé.

 

two people in ppe

Odborníci a specialisté

Zdraví a bezpečnost, Hygiena a úklid, Management relaxačních místností, Ergonomie a uspořádání kancelářských prostor, Udržitelnost ... některé oblasti pracovního prostředí vyžadují důkladné odborné znalosti.

Lyreco týmy expertů jsou k dispozici našim zákazníkům s cílem poskytovat rady a řešení šitá na míru v těchto oblastech:

  1. Osobní ochranné pracovní prostředky
  2. Hygiena a čištění
  3. Ergonomie, nábytek, uspořádání kancelářských prostor
  4. Občerstvení a káva v exkluzivním partnerství se známymi prémiovými značkami jako Nespresso Business Solutions